Řídil pod vlivem OPL

Tábor - Je podezřelý ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

obrázek: Řídil pod vlivem OPL
Ve čtvrtek kolem deváté hodiny ráno, zastavili a kontrolovali policisté z obvodního oddělení Mladá Vožice, devětatřicetiletého řidiče vozidla Audi. Ke kontrole došlo v obci Šebířov a policisté u řidiče provedli test na přítomnost omamných a psychotropních látek, který byl pozitivní. Muž je podezřelý ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. kpt. Lenka Krausová, krpc.pio@pcr.cz 2. května 2021

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články