Řídil pod vlivem OPL

Strakonice – Test na návykové látky byl pozitivní.

obrázek: Řídil pod vlivem OPL
Strakoničtí policisté přistihli řidiče, který usedl za volant pod vlivem omamných a psychotropních látek. Dvaadvacetiletý řidič z Českobudějovicka byl policejní hlídkou kontrolován dne 26. srpna 2021 v Holečkově ulici ve Strakonicích. V uvedené době řídil vozidlo Honda. Provedený test na návykové látky byl pozitivní na amfetamin/metamfetamin. Po řádném poučení se muž podrobil odběru biologického materiálu ve zdravotnickém zařízení. V uplynulých dnech, po doručení výsledku znaleckého posudku z oboru zdravotnictví, odvětví toxikologie, mu sdělili policisté podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Věc je nadále vedena formou zkráceného přípravného řízení. por. Bc. Lenka Pokorná    ck.pis@pcr.cz tisková mluvčí a preventistka 10. listopadu 2021

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články