Řídil pod vlivem OPL

Tábor – Lom – Je podezřelý ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

obrázek: Řídil pod vlivem OPL
Táborští dopravní policisté přistihli řidiče, který usedl za volant pod vlivem omamných a psychotropních látek a v tomto stavu jel se svým vozidlem tak, že v obci Lom na Táborsku překročil nejvyšší povolenou rychlost nejméně o 22 km/h. Osmatřicetiletý řidič z Táborska byl policejní hlídkou řádně zastaven a kontrolován dne 24. března 2022 v obci Lom. V uvedené době řídil vozidlo Mercedes. Provedený test na návykové látky byl pozitivní na kanabinoidy. Dechová zkouška ukázala hodnotu 0,22 promile alkoholu v dechu. Po řádném poučení se muž podrobil odběru biologického materiálu ve zdravotnickém zařízení. V uplynulých dnech, po doručení výsledku znaleckého posudku z oboru zdravotnictví, odvětví toxikologie, mu sdělili policisté podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Věc je nadále vedena formou zkráceného přípravného řízení. por. Bc. Lenka Pokorná    ta.pis@pcr.cz tisková mluvčí a preventistka 10. dubna 2022

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články