Řídil přes zákaz

Prachatice – Vimperk – Řidič nerespektoval rozhodnutí okresního soudu. (Hlasová schránka 974 236 116)

obrázek: Řídil přes zákaz
Vimperští policisté sdělili podezření 26letému muži z Prachaticka z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Podezřelý řídil včera odpoledne osobní vozidlo Škoda Octavia po silnici II. třídy číslo 145, v ulici Sušická ve Vimperku, kde byl kontrolován vimperskými policisty u vjezdu do sportovního areálu. Následně policisté lustrací zjistili, že řidič má okresním soudem uložen zákaz řízení motorových vozidel, a to do května 2023. Další prověřování provádí vimperští policisté ve zkráceném přípravném řízení, proto se podezřelý bude muset ze svého jednání opět zodpovídat před soudem.   por. Bc. Martina Joklová, pt.pis@pcr.cz 31. května 2021

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články