Řídil se „čtyřkou“

Tábor – Soběslav – Ohrožení pod vlivem návykové látky.

obrázek: Řídil se „čtyřkou“
Policisté soběslavského obvodního oddělení ve spolupráci se strážníky soběslavské městské policie zadrželi ve večerních hodinách soboty dne 27. března 2021 řidiče osobního vozidla tovární značky Peugeot. Ten při kontrole ze svého vozu v podstatě vypadl. Nebylo divu. Následná odborná zkouška na přítomnost alkoholu prokázala hodnotu čtyř promile. Rovněž tak nebylo divu, že opilec s policisty nespolupracoval a dokončení zákroku si proto vyžádalo použití zákonem stanovených donucovacích prostředků. Muž středního věku se svým jednáním dopustil trestného činu, a to přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. O jeho potrestání bude rozhodovat soud. Je ohrožen, mimo jiného, trestem odnětí svobody na dobu jednoho roku. por. Mgr. Miroslav Doubek   krpc.pio@pcr.cz 30. března 2021

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články