Řídila pod vlivem drog

Jindřichův Hradec – Třeboň – Ženě hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

obrázek: Řídila pod vlivem drog
Policisté sdělili dne 17. února 2023 podezření z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky čtyřiatřicetileté ženě, která řídila osobní automobil pod vlivem drog. K celé události došlo dne 14. ledna 2023 okolo osmé hodiny večer, kdy policisté při běžné silniční kontrole v ulici Nádražní v Lomnici nad Lužnicí zastavili osobní automobil Škoda Octavia. Jeho řidičku vyzvali k provedení testu na omamné a psychotropní látky, který byl pozitivní na amfetamin a metamfetamin. Z tohoto důvodu řidičce zakázali další jízdu a vyzvali ji k podrobení se lékařskému vyšetření, což dobrovolně učinila. Řidičce nyní v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok a zákaz činnosti spočívající v řízení motorových vozidel. nprap. Věra Mžiková, jh.pis@pcr.cz 20. února 2023

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články