Řídila v zákazu a pod vlivem OPL

J.Hradec- Vozidlo policisté zajistili, tři zákazy řízení nevadily.

obrázek: Řídila v zákazu a pod vlivem OPL
Jindřichohradečtí  policisté nyní trestně stíhají podezřelou ženu pro trestný čin maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání neboť dne 28. ledna  v odpoledních hodinách řídila  v J. Hradci osobní automobil BMW 320. Při své jízdě byla zastavena hlídkou dopravních policistů na BČS. Dechová zkouška byla negativní. Řidička se poté podrobila testeru DrugWipe 5SP, který byl pozitivní na amfetaminy. Odběr biologického materiálu v nemocnici podezřelá po výzvě odmítla. Podezřelá žena byla dne 28. ledna zadržena  a umístěna do policejní cely při OOP J. Hradec. Policisté rovněž  zajistiti vozidlo se kterým žena páchala trestnou činnost.  Jak dopravní policisté zjistili žena řídila opět  motorové vozidlo i přesto, že jí byl ve třech případech uložen trest zákazu řízení motorových vozidel všech druhů do ledna 2024. Scénář se opakoval již dříve a to  24. ledna, kdy podezřelá žena řídila stejné vozidlo  v Dačicích a byla zastavena dopravními policisty z J.Hradce. Tester DrugWipe 5 SP byl rovněž pozitivní na amfetamin. I v tomto případě řidička odběr biologického materiálu a lékařské vyšetření odmítla.   Oba skutky byly  postoupeny ke společnému řízení jindřichohradeckým  policistům. Dne 29.ledna převzala „nepoučitelná“ žena z rukou mužů zákona sdělení podezření. V brzké době stane opět před soudem. por. Mgr. Bc. Hana Bílková Millerová, jh.pis@pcr.cz 31. ledna 2022

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články