Řídily pod vlivem alkoholu

Tábor – Bechyně – Více než „dvojka v krvi“ není jen výsadou mužů.

obrázek: Řídily pod vlivem alkoholu
Policisté na Táborsku zahájili v tomto týdnu úkony trestního řízení hned proti dvěma mladým ženám. Obě usedly za volanty svých vozů v době krátce po půlnoci a obě při kontrole nadýchaly více než dvě promile. První z nich řídila v ulicích města Bechyně osobní vozidlo tovární značky Opel Astra.  Druhá pak usedla za volant osobního vozu značky Fiat Punto. Při jízdě v ulicích města Tábora navíc nabourala a z místa události odjela. Obě ženy jsou tak důvodně podezřelé ze spáchání trestných činů, a to přečinů ohrožení pod vlivem návykové látky. Obě se za své jednání budou zodpovídat před soudem.    por. Mgr. Miroslav Doubek   krpc.pio@pcr.cz 20. října 2021

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články