S vozidlem skončil v rybníku

Strakonice – Řidič byl pod vlivem alkoholu.

obrázek: S vozidlem skončil v rybníku
V neděli 3. dubna 2022 před čtvrtou hodinou ranní havaroval čtyřicetiletý řidič osobního automobilu Peugeot v katastru obce Němčice. Jel po silnici ve směru od Kraselova na Němčice, kdy na zledovatělém úseku v levotočivé zatáčce dostal s vozidlem smyk a sjel do částečně vypuštěného rybníka. Po příjezdu dopravních policistů stál vůz v rybníku a řidič stále seděl uvnitř. Na místě již zasahovali hasiči HZS Strakonice a dobrovolní hasiči SDH Čestice, kteří za pomoci člunu muže z vozidla vyprostili a dopravili na břeh. Jak se následně ukázalo, muž jel z oslavy a byl pod vlivem alkoholu. Dopravní policisté u řidiče provedli dechovou zkoušku, která ukázala pozitivní výsledek 1,34 promile alkoholu v dechu. Řidič při nehodě utrpěl lehké zranění, které si vyžádalo převoz do nemocnice. Dopravní nehodu šetří policisté Dopravního inspektorátu Územního odboru policie Strakonice. por. Mgr. Jaromíra Nováková 4. dubna 2022

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články