Šel pro energetické nápoje

Tábor - Platit se mu nechtělo.

obrázek: Šel pro energetické nápoje
Do dvou týdnů by měl před soudem stanout osmnáctiletý mladík, který včera kolem jedné hodiny odpoledne kradl v jednom z obchodů v Táboře. Chuť měl na energetické nápoje a jako doplněk si vzal sluneční brýle. Zaplatit za zboží však neměl v úmyslu. Krádeží způsobil škodu za bezmála 300 korun. V případě prokázání mu hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až tři léta, jelikož už se v minulosti takového jednání dopustil a byl za něj odsouzen a potrestán. kpt. Lenka Krausová, krpc.pio@pcr.cz 21. května 2021

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články