Seniorka využila zbraňovou amnestii

J.Hradec–Třeboň –Policisté přijeli pro náboje po zesnulém manželovi.

obrázek: Seniorka využila zbraňovou amnestii
Dne 23. března  v odpoledních hodinách telefonicky oznámila seniorka na  Městskou policii Třeboň, že doma nalezla loveckou munici po zesnulém manželovi a chtěla by ji odevzdat v rámci zbraňové amnestie. Vzhledem k tomu, že má zdravotní obtíže s chůzí, žádá o příjezd hlídky do svého bydliště v Třeboni. Městští strážníci předali tuto informaci třeboňským  policistům, kteří od seniorky v místě jejího bydliště převzali 7 kusů brokových nábojů, 2 kusy nábojů luger, 6 kusů malorážkových nábojů, 19 kusů loveckých nábojů do kulovnice  a  3 kusy loveckých  nábojů. Všechny  náboje  předali   třeboňští policisté   svým kolegům   z  Oddělení služby  pro zbraně a  bezpečnostní  materiál do J. Hradce. Občané, připomínáme, že tzv.Zbraňová amnestie,  tedy zánik trestnosti  nedovoleného ozbrojování, bude probíhat do 31. července tohoto roku. Využijte této možnosti a  zbraně odevzdejte. por. Mgr. Bc. Hana Millerová, jh.pis@pcr.cz 31. března 2021

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články