Střet osobního vozidla s vlakem

Tábor – Sudoměřice u Bechyně - Bežerovice - Kolize se naštěstí obešla bez zranění.

obrázek: Střet osobního vozidla s vlakem
Krátce před desátou hodinou dopolední dne 27. prosince 2022 došlo na železničním přejezdu na trati Sudoměřice u Bechyně - Bechyně ke kolizi osobního automobilu a vlaku. Dle dosavadního šetření přehlédl padesátiletý řidič osobního vozu tovární značky VW Golf projíždějící osobní vlak a vjel na nechráněný přejezd v Sudoměřicích u Bechyně – část Bežerovice, kde došlo ke střetu. Na místo vyjely všechny složky integrovaného záchranného systému. Nikdo z účastníků nehody nebyl naštěstí zraněn. Žádný z řidičů nebyl pod vlivem alkoholu ani jiných návykových látek. Okolnosti nehody jsou předmětem šetření táborských dopravních policistů.  Ve vlaku bylo celkem 10 cestujících. Provoz na trati byl obnoven v 11:50 hod. Celková škoda byla odhadnuta na 50 tisíc korun. por. Bc. Lenka Pokorná    ta.pis@pcr.cz tisková mluvčí a preventistka 27. prosince 2022

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články