Dvě studentky, Martina Pavolková z LA1.A a Dominika Vlčková z LA1.B, reprezentovaly naši školu na soutěži 1. ročníků v psaní na klávesnici, která se konala 16. 6. 2016 na OA T. G. Masaryka v Jindřichově Hradci.
Dvě studentky, Martina Pavolková z LA1.A a Dominika Vlčková z LA1.B, reprezentovaly naši školu na soutěži 1. ročníků v psaní na klávesnici, která se konala 16. 6. 2016 na OA T. G. Masaryka v Jindřichově Hradci.