Test byl pozitivní

Písek-Muž řídil pod vlivem návykové látky.

obrázek: Test byl pozitivní
Písečtí policisté při večerní kontrole dne 2. května kontrolovali mladšího muže v osobním automobilu značky Škoda. Hlídka vozidlo zastavila na Táborské ulici. Policisté u muže provedli také test na omamné a psychotropní látky, který byl pozitivní. Podezřelý muž se na výzvu podrobil lékařskému vyšetření s odběrem biologického materiálu. Policisté muži na místě zadrželi řidičský průkaz a ve středu 18. května zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. por. Mgr. Kamila Čuřínová Ingrišová, pi.pis@pcr.cz 19. května 2022

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články