Ublížení na zdraví

Písek - Mladík napadl svého vrstevníka, který pak skončil v péči lékařů.

obrázek: Ublížení na zdraví
Písečtí kriminalisté ve spolupráci s policisty z obvodního oddělení Milevsko včera zahájili trestní stíhání mladého muže pro podezření ze spáchání provinění Ublížení na zdraví a Výtržnictví, kterého se měl dopustit v loňském předvánočním čase. Po předchozím verbálním konfliktu měl fyzicky napadnout jiného mladíka, kterého udeřil o hlavy a poté ho uchopil do tzv. kravaty, kdy ho chvilku škrtil. Přitom mu způsobil zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření a pozdější omezení na běžném způsobu života po dobu tří týdnů. Trestního stíhání je vedeno na svobodě. por. Bc. Milan Bajcura, krpc.pio@pcr.cz 23. března 2021

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články