Vloupání do kůlny

Písek – Milevsko – Zloděj odcizil dva kanystry s benzinem a ze sekačky odčerpal další palivo.

obrázek: Vloupání do kůlny
Policisté, kriminalistický technik i psovod se služebním psem vyjížděli v pondělí 18. října do areálu DDM v Milevsku. V době od 13. do 18. října zde škodil zloděj, zatím nezjištěný pachatel překonal oplocení, dostal se až do plechové kůlny a odcizil dva kanystry s benzinem Natural 95 a z odstavené sekačky ještě odčerpal další palivo. Nechal za sebou tisícikorunovou škodu. Kriminalistický technik na místě zajistil stopy a policisté okolnosti vloupání dále prošetřují.   por. Mgr. Kamila Čuřínová Ingrišová, pi.pis@pcr.cz 19. října 2021  

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články