Vloupání do rekreačního domku

Strakonice – Zmizely věci za 30 000 korun.

obrázek: Vloupání do rekreačního domku
Opuštěné rekreační objekty v zimním období každoročně lákají zloděje. Strakoničtí policisté koncem minulého týdne přijali oznámení majitelky rekreačního domku ve Strakonicích, že měla nezvanou návštěvu. Pachatel násilím překonal balkonové dveře, vnikl do domku, kde odcizil věci za 30 000 korun. Odnesl opláštění krbu, rouru z krbu, krbový popelník a dvířka, dřevěný chlebník, koš na prádlo, skleněné křídlo dveří sprchového koutu, rádio a rohože. Po pachateli a odcizených věcech pátrají strakoničtí policisté, kteří zároveň upozorňují majitele rekreačních domů, chat a chalup, aby i v zimním období objekty nepravidelně navštěvovali, případně se domluvili s důvěryhodnou osobou žijící v blízkosti na namátkové kontrole objektu. Dále nepodceňovali zabezpečení objektů a uvnitř nenechávali cenné věci. por. Mgr. Jaromíra Nováková 29. listopadu 2021

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články