Vtrhl do občerstvení

Písek – Demoloval zařízení a napadl i obsluhu.

obrázek: Vtrhl do občerstvení
Včera kolem půl sedmé večer vyjížděli policisté, strážníci i zdravotnická záchranná služba na ulici Nerudova v Písku. Do provozovny občerstvení měl vtrhnout muž středního věku pod vlivem alkoholu a začal demolovat zařízení. Muž, který zde obsluhuje, se snažil zabránit vzniku dalších škod a došlo na fyzickou potyčku. Incident pokračoval následně i na ulici. Oba muži utrpěli zranění, která si vyžádala ošetření a škoda na vybavení je předběžně vyčíslena na 50 000 korun. Písečtí policisté případ prošetřují pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci a výtržnictví.   por. Mgr. Kamila Čuřínová Ingrišová, pi.pis@pcr.cz 7. února 2023

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články