Výtržnictví a ublížení na zdraví

Český Krumlov – Útočníci půjdou opět před soud.

obrázek: Výtržnictví a ublížení na zdraví
Policejní komisař včera obvinil z ublížení na zdraví a z výtržnictví dva muže (1987 a 1994) z Českokrumlovska. Na místě zasahovali policisté českokrumlovského obvodního oddělení v součinnosti s Městskou policií Český Krumlov. Společnými silami oba agresory zadrželi. Českokrumlovští policisté případ zadokumentovali, zpracovali a následně spis předali na Oddělení obecné kriminality Územního odboru Český Krumlov. Policisté agresivním výtržníkům na základě zjištěných skutečností kladou za vinu, že v pondělí dne 21. června letošního roku krátce po druhé hodině noční v Hradební ulici v Českém Krumlově, po předchozích verbálních útocích, fyzicky napadli údery pěstmi a kopy, většinou do oblasti hlavy a hrudníku, skupinku pěti mužů. Ve skupince byla i jedna žena, kterou agresoři obtěžovali sexuálními narážkami. Jeden z pětice mužů byl napaden tak brutálně, že byl z těžkým poraněním hlavy převezen do nemocnice. Ostatní, z napadené skupinky, utrpěli drobná zhmoždění. Oba výtečníci se uvedeného činu dopustili i přesto, že za obdobný čin byli v uplynulých letech odsouzeni a potrestáni. Trestní stíhání obou agresorů bude nadále vedeno na svobodě. O jejich vině a trestu bude opět rozhodovat soud. por. Bc. Lenka Pokorná    ck.pis@pcr.cz tisková mluvčí a preventistka 23. června 2021

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články