Zloděj v budově

Jindřichův Hradec - Odnesl si elektroniku za téměř 20 000 korun.

obrázek: Zloděj v budově
Policisté z obvodního oddělení Jindřichův Hradec pátrají po totožnosti neznámého pachatele, který v přesně nezjištěné době, někdy od 11. do 14. února zavítal do jedné budovy na sídlišti U Nádraží.  Bez použití otevřel dveře a vstoupil dovnitř. Poté zamířil do podzemní části objektu, kde v kotelně odcizil záznamové zařízení zn. Hikvision, IP kameru téže značky a záznamový disk zn. Seagate. Vše v hodnotě neméně 19 000 korun. Policisté se případem intenzivně zabývají. por. Ing. Štěpánka Schwarzová, krpc.pio@pcr.cz 17. února 2022

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články