Již čtyři dny po zákazu mařila

Prachatice – Vimperk – Řidička nerespektovala rozhodnutí městského úřadu, proto nyní míří k soudu. (Hlasová schránka 974 236 116)

obrázek: Již čtyři dny po zákazu mařila
Vimperští policisté sdělili podezření 47leté ženě z Prachaticka z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Podezřelá řídila v úterý před polednem osobní motorové vozidlo Peugeot 206, se kterým jí ve Vimperku kontrolovali vimperští policisté. Následnou lustrací této řidičky zjistili, že jí městský úřad uložil od 28.4. 2023 zákaz řízení motorových vozidel, a tedy, že již po čtyřech dnech od tohoto zákazu mařila výkon úřední rozhodnutí. Dechová zkouška vyšla u řidičky negativní. Případ vimperští policisté nyní prověřují formou zkráceného přípravného řízení, proto se podezřelá bude muset ze svého jednání do dvou týdnů zodpovídat již také před soudem.    por. Bc. Martina Joklová 4. května 2023

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články