Přišel pěšky, odjel na kole

J.Hradec – Suchdol nad Lužnicí –Drahé kolo je pryč, zámek zloděj překonal.(Hlasová schránka 974 233 116)

obrázek: Přišel pěšky, odjel na kole

V době od večera 29.srpna do rána 30. srpna  odcizil dosud neznámý pachatel v prostorách volně přístupného kempu Paris v  Suchdole nad Lužnicí pánské horské jízdní kolo značky Kona, typ 120 Deluxe, s odpruženými vidlicemi, bílé barvy s modrými nápisy a s látkovou taškou pod sedlem. Krádeži nezabránil ani lankový zámek, kterým bylo jízdní kolo řádně  připoutáno ke stromu. Škoda, kterou po sobě pachatel zanechal činí nejméně  31 000 korun. Rekreant z Prahy tak na výlet do Jižních Čech patrně dlouho nezapomene. Pokud máte informace vedoucí k dopadení pachatele krádeže či víte, kde se odcizené jízdní kolo nyní nachází, sdělte je policistům ze Suchdola nad Lužnicí cestou tísňové linky policie 158. Děkujeme Vám.

por. Mgr. Bc. Hana Millerová, jh.pis@pcr.cz

31. srpna 2017

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články